top of page

CV

Profesyonel Geçmişim

2019 yılından bu yana resmi şekilde finansal eğitim alanındaki faaliyetlerime devam ediyorum. 2019 yılından bugüne kadar geçen sürede yaşanan düşüşlere ve yükselişlere şahitlik ettim. Her düşüşte ve her yükselişte pek çok tecrübeler edindim. Edinmiş olduğum tecrübeleri bir sonraki vereceğim kararda etkili şekilde kullandım. 

Alım ve satım zamanlaması konusunda daha iyi kararlar verebildiğimi fark ettiğim zamanlarda eğitim videolarını yeniden hazırlayarak tecrübelerimi siz izleyicilerime aktardım. Bildiğim bütün bilgileri sizlerin hizmetine sunmaktan asla geri durmadım. Dile kolay gibi gelse de 20.000 kişiden daha fazla kişiye eğitim hizmeti vererek 5 senelik aralığa muazzam bir emek sığdırdım.

Saffet Öztürk Finansal Hizmetler ve Danışmanlık TİC. LTD. ŞTİ.'yi kurdum. Sizlerin de destekleriyle yoluma çok daha büyük ve çok daha istikrarlı adımlarla devam etmekte kararlıyım.

İş Geçmişim

2013 - 2022

Sağlık Bakanlığı

Yaklaşık olarak 9.5 sene boyunca sağlık bakanlığının 112 Acil biriminde acil tıp teknisyeni olarak görev yaptım. Görev süremin tamamını Tekirdağ'da geçirdim. 2022 yılında Finansal Eğitim alanındaki kariyerime devam etmek için Sağlık Bakanlığı'ndaki görevimi sonlandırdım.

2020 - 2021

Balina Koleji Kuruculuğu ve Finansal Eğitim Hizmetleri

2020 yılında Balina Koleji şirketini kurdum 2020-2021 yıllarında şirkette yönetici ve eğitmen pozisyonunda hizmet gösterdim. Dönemin mali koşullarından dolayı şirketi kapattım.

2022 - ∞

Saffet Öztürk Finansal Eğitim ve Danışmanlık Kuruculuğu ve Finansal Eğitim Hizmetleri 

Eski tecrübelerimi de işin içine katarak yeni şirketimi kurdum ve binlerce kişiye eğitim vermek üzere güçlü bir başlangıç yaptım. 2019 yılından bu yana Türkiye'nin en iyi borsa analiz eğitmeni olarak görevime devam ediyorum.

Eğitim Geçmişim

2008 - 2012

Kars ve Kırıkkale Sağlık Lisesi

2008 yılında Kars sağlık lisesini okudum. 2011 yılında ise ailevi durumlardan dolayı Kırıkkale sağlık lisesine geçiş yaptım. Okulumu bitirdikten sonra babamın Tekirdağ'a tayini çıktı ve 2012 yılından beridir tekirdağ'da ikamet ediyorum.

2015

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi AYAY Bölümü

Her ne kadar istemesem de çevre baskılarından dolayı Namık Kemal Üniversitesi'nde kendi bölümüme yakın bir bölümde eğitim görmeye karar verdim. Fakat eğitim sürecinin bana bir şey katmadığını fark ettikten sonra okulu yarıda bıraktım. Dönemin şartlarından pek çok üst bölümü okuma imkanına ve puanına sahip olduğum halde kendi isteğimle üniversite okumayı tercih etmedim. Modern dünyada eğitimin daha etkili pek çok farklı yöntemleri olduğunu biliyorum.

İlginizi Çekebilir

1994 doğumluyum, evli ve 2 kız çocuğu babasıyım. Ülkemizde verilen üniversite eğitimlerini yeterli ve amacına uygun seviyede bulmadığım için borsa ile alakalı bir bölüm okumayı da ayrıca tercih etmedim. Hiç bir ekonomist ya da iktisat bölümü mezunu kendini dış kaynaklardan geliştirmediği sürece borsa ile alakalı ya da teknik analiz ile alakalı beyanda bulunmamalıdır. Borsada ve finansal piyasalarda işlerin içerisine psikoloji de girdiği için kayıp ve kazançlar kişinin tecrübesine göre ve piyasaya göre kullandığı metodlara göre çok büyük farklılıklar göstermektedir.

bottom of page